KONST / Litografier / Färglitografi 13967245
nr 1396 7245
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), bladets mått: 74x55cm, yttermått inklusive ram: 82x64cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:49:54
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr